O MNIE 

KILKA SŁÓW O MNIE:

Nazywam się Monika Wypych. Jestem trenerem personalnym z akredytacją Reps, dietetykiem z akredytacją American Council Exercise i instruktorem z 16- letnim doświadczeniem w branży fitness.

Jestem instruktorem Hatha joga, a obecnie w trakcie kursu RYT 200 Ashtanga Vinyasa. 
Od pewnego czasu spełniam też jedno z moich największych marzeń, prowadzę wraz z moją wspólniczką studio jogi i mindfullness - Centrum Holi - www.centrumholi.pl
Prowadzę także Studio13 na ul. Zdrowej 13, gdzie przyjmuje w ramach konsultacji żywieniowych, treningowych oraz prowadzę różne warsztaty. 
Ukończyłam studia o kierunku kosmetologia, na których zaczęła się moja fascynacja człowiekiem - anatomia, fizjologia, dietetyka pozwoliły mi zagłębić się w zrozumieniu funkcjonowania ludzkiego ciała. 
Ukończyłam wiele szkoleń związanych trenowaniem człowieka : fitness, spinning, race walking, bodyART, pilates, stretching, mobility, praca z powięzią i punktami spustowymi, Akademia Zdrowego Kręgosłupa, trening funkcjonalny, trener kulturystyki, trening REHA, metodyka i planowanie treningu, trening medyczny. 
Treningi personalne prowadzę w kilku miejscach:
- Centrum Holi ul. Siewna 30 B
- Studio 13 ul. Zdrowa 13
- JustGym ul. Siewna 46
- Magic Fit ul. Rusznikarska 14
- My Fitness Place King Square ul. Powstańców Wielkopolskich 18 B
Współpracę zaczynam od konsultacji treningowej, na której omówimy twój stan zdrowia, zrobię Ci analizę składu ciała oraz omówię jej wyniki, opowiesz mi o swoich celach 
i przedstawię Ci indywidualnie dopasowany plan działania. 
Podczas danej sesji treningowej pracuje tylko i wyłącznie dla Ciebie: dobieram ćwiczenia, kontroluje poprawność ich wykonania, ustalam obciążenia odpowiednie do Twoich predyspozycji i możliwości, uwzględniając przy tym poziom Twojego wytrenowania i typ sylwetki, dbam o różnorodność ćwiczeń i bezpieczeństwo podczas ich wykonywania, pomagam oswoić się z siłownią i sprzętem na niej znajdującym się, prowadzę Cię krok po kroku przez każdy trening oraz reaguje na bieżąco gdy pojawia się jakiś problem. Wszystko po to abyś mógł / mogła zrealizować swój cel.
Przede wszystkim pomagam osobom, które chcą podnieść jakość swojego życia poprzez zmniejszenie swojej wagi, ujędrnienie ciała, zwiększenie sprawności, mobilności i kondycji ale także innym, którzy chcą zniwelować bóle kręgosłupa lub wrócić do aktywności fizycznej po kontuzjach.
Kładę duży nacisk na motywowanie osób które prowadzę, dzięki czemu realizacja celów staje się bardziej realna. Dzięki takiemu podejściu mam pewność, że mój Podopieczny nie traci z oczu swojego celu i buduje swoje poczucie skuteczności, oraz wiary w siebie. 
Prowadzenie dietetyczne, polega przede wszystkim na zmianie nawyków żywieniowych. Pomogę Ci zrozumieć gdzie tkwi błąd w twojej diecie, nauczę Cię gotować w wersji fit. Moja pomoc Tobie nie zakończy się tylko na rozpisaniu Ci diety. Będę Cię wspierać, motywować, uczyć prawidłowego podejścia do jedzenia a co najważniejsze - pokażę Ci że dieta nie musi się kojarzyć z czymś przykrym.
Jeśli czujesz że w jakikolwiek sposób mogę ci pomóc, zapraszam do kontaktu. 

              MOJE KWALIFIKACJE:

American Council Exercise- Nutrition Advisor

REPS - Personal Trainer, Gym Instruktor

Profi Fitness School -Akademia Zdrowego Kręgosłupa, Dietetyka base, fat burn, active, pro-sport

Akademia Mistrzostwa Sportowego- Dietetyka level 1 i 2

Tadeusz Sowiński -Podstawy dietetyki sportowej - żywienie osób aktywnych, Żywienie i suplementacja osób aktywnych

Polska Akademia Sportu- Trener kulturystyki (uprawnienia państwowe)

Train Movement- Biznes Trenera, Metodyka
i planowani treningu personalnego

Akademia Trenerów Mentalnych- Strategie Najlepszych Sportowców

Open Mind- Pilates Mat 1,Pilates Intermediate, Dietetyka i suplementacja, Joga

Kuźnia trenerów- Basic Personal Trainer, Trening siłowy

Escape- TRX

Izabela Ślęzak- Walczybok- Race Walker basic

i advance, Bosu

Spinning® -Clinic

Tomahawk- Basic Indoor Cycling , Licencja B

bodyART Polska- bodyART level 1,bodyART update, bodyART New Exercises level 2, bodyART Flow, bodyART Energy, bodyART Myofascial and Trigger Point

Centrum Edukacji Fitness Aerofit- Metodyka nauczania i tworzenia choreografii - Body shape, body toning, bup, aerobic w obwodzie - Hi/Lo Combo

Inka Szymański Fitness School- Basic Shape Stability, Basic Step, Basic Floor, High level

IFAA- Professional Dance Workshop, Dance Aerobic, Licencja B

Euro Fitness- Daniela Pignata Basic Pilates

A3 Sport w Krakowie- instruktor fitness

Tomasz Kostro- Workshop Step

Laure Courtellemont- Ragga Jam

Weronika Zdunek- Warsztaty sexy dance

 

TRENING PERSONALNY - TRENING GRUPOWY - ODCHUDZANIE - KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI - TRENING PROZDROWOTNY - TRENING MENTALNY - DIETA - MOTYWACJA

© 2023 by Name of Template. Proudly created with Wix.com